Web

O webu - trocha historie
4. říjen 2004
Web Angrenost má za sebou už dlouhou historii plnou zvratů i drobnějších změn, a tak pokud vás to zajímá, můžete si tu o ní něco přečíst.
Propagace - bannery
4. říjen 2004
Pokud chcete nějak podpořit Angrenost a nemáte vlastní web, můžete mi chodit venčit psa; to by se mi docela hodilo. Jestli ale máte svůj web, nebo možnost ovlivnit někoho, kdo svůj web má, tak se přímo nabízí umístit na web nějaký odkaz, nejlépe grafickou formou. A přesně k tomu se hodí propagační proužky a bannery, které najdete právě tady.
Stará verze webu
15. červen 2004
Původní verze Angrenostu, která běžně fungovala do 27.5.2004, kdy byla zprovozněna nová verze. Ve staré verzi by nemělo být nic, co by zároveň nebylo i v nové, ale přesto se tam jen tak pro zajímavost můžete podívat a porovnat, jak se Angrenost změnil.
Kontakt
11. říjen 2004
Pokud náhodou z nějakého důvodu chcete kontaktovat tvůrce Angrenostu, tato sekce by se vám mohla hodit.
Shrnutí anket
13. březen 2005
Za tu dobu, co je v provozu nová verze webu, proběhla tady už hezká řada anket, a doufám, že další budou následovat. Doufám, že mě napadne dost otázek - ono to není jen tak, vymyslet vhodnou anketní otázku;-) Pokud vás snad nějaká pěkná napadne, určitě se s tím svěřte. Každopádně by stálo za to trochu si shrnout ty dosavadní - a samozřejmě hlavně výsledky hlasování.
Editace textů
8. únor 2007
Zde se můžete dočíst pár rad k editaci textů, které se uplatní zejména pokud se rozhodnete doplnit něco do encyklopedie, ale stejně tak to můžete využít i při psaní příspěvků do diskusního fóra.
Matěj Čadil – autor webu Angrenost.cz
25. březen 2024
Jmenuji se Matěj Čadil, jsem český umělec a grafický designér, který žije se svou rodinou v Praze. Od mládí, kdy mě můj táta seznámil s knihami J. R. R. Tolkiena, mě fascinuje a inspiruje svět Středozemě. Moje láska k bohatství Tolkienova díla mě vedla k vytvoření mnoha ilustrací inspirovaných jeho Legendáriem.