Diskusní fórum

Přidání příspěvku (Rozebírání různých více či méně filozofických problémů)

Jméno:
Předmět:
Text:
Smajlíci
Very Happy Smile Sad Surprised
Mad Razz Embarassed Crying or Very sad
Shocked Confused Cool Laughing
Evil or Very Mad Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Thumbs up Thumbs down Idea Arrow
Exclamation Question Thumbs up Thumbs down

Ochrana před spamem
Aby mohl být váš příspěvek vložen, napište prosím (číslem) výsledek jednoduchého příkladu "devět a tři":


Původní příspěvek:
Ubu
22.08.2009 21:04:48 id3603  
Ainur se nemohou srovnávat. Ale můžeme vidět jejich inteligenci, moudrost, ze které se odráží jejich moc tím, jak s ní naloží.
Sauron ( toto jsem četl od jendoho příspěvku velice schopného člena killzone.com ( podle mne )) jako jediný z Ainur zvýšil svojí moc a tím, že vytvořil Prsten, což je nevídané !!! a především si jí tak zachoval, což nikdo jiný nemohl. Každý Ainur je tím konáním ztrácel, a Melkor nejvíce, neboť jí chtěl pro svou vládu a protože měl také na počátku tu moc největší. Dokazuje to jedině jeho neuvěřitelnou inteligenci, moudrost, nemusel mít největší, ale inteligence a moudrost jsou obrovské rozdíly.
Sauron navíc de facto nebyl nikdy technicky poražen !!! V prvním věku utekl před Valar v Angbandu ( díky tomu, že se stále učil, později by to nebyl už vůbec problém ), poté oklamal Eönwëho, ve druhém nebyl zcela poražen ani Gil-Galadem a Númenorejci, ano Ar-Pharazonem a ani Ilúvatarem. Poté zcela poražen nebyl ani na konci, Isildura ovládl Prsten/Sauron ( jsou Jedno ). Ve třetím také ne, Frodo byl ovládnut, neštastnou souhrou mnoha náhod tam Glum prostě spadnul.
Zdá se, že Prsten přímo v Hoře osudu, kde má nejvyšší vliv, ovládne každého.
Sauron se od Melkora a vlastními činy naučil neuvěřitelnému vlivu všude, kde byl a kam jeho Oko dohlédlo, On musel dva věky sám přijít s několika služebníky mezi nepřátele, zbudovat vojsko a hnát nepřátele do Západního moře. Navíc Melkor dal kousek vlastní síly asi všem, tedy i Sauronovi, protože " pouta na něho vložil velmi silná ", i když to může znamenat jen tu zlobu a "povinnost" činit zlo.
Ve třetím věku, kdy byl měl Lórien, rozhodně vylepšený, Gondor, Ž. pas, Mordor pod vlivem sebe samého a poznal by každou myšlenku nebo čin svou vyvinutou vůli, vojsko Valar by ani nedosálo de facto břehů bez všimnutí, hned by byli hnáni zpět.