Web

O webu - trocha historie ^_^
Tak, tady bych asi měl napsat něco o Angrenostu. Otázka je, co. Mohl by to být suchý výčet toho, co tady najdete, ale to se mi moc nechce. Asi by to bylo i zbytečné, protože tu toho není zase tolik, abyste na to nepřišli prostě probrouzdáním skrz web. A tak bude asi lepší, když napíšu něco o tom, proč tady Angrenost je, a tak podobně. Ale budu se snažit, aby to nebylo moc filozofické. ^_~
Propagace - bannery
Pokud chcete nějak podpořit Angrenost a nemáte vlastní web, můžete mi chodit venčit psa; to by se mi docela hodilo. Jestli ale máte svůj web, nebo možnost ovlivnit někoho, kdo svůj web má, tak se přímo nabízí umístit na web nějaký odkaz, nejlépe grafickou formou. A přesně k tomu se hodí propagační proužky a bannery, které najdete právě tady.
Stará verze webu
Původní verze Angrenostu, která běžně fungovala do 27.5.2004, kdy byla zprovozněna nová verze. Ve staré verzi by nemělo být nic, co by zároveň nebylo i v nové, ale přesto se tam jen tak pro zajímavost můžete podívat a porovnat, jak se Angrenost změnil.
Kontakt
Pokud náhodou z nějakého důvodu chcete kontaktovat tvůrce Angrenostu, tato sekce by se vám mohla hodit.
Shrnutí anket
Za tu dobu, co je v provozu nová verze webu, proběhla tady už hezká řada anket, a doufám, že další budou následovat. Doufám, že mě napadne dost otázek - ono to není jen tak, vymyslet vhodnou anketní otázku;-) Pokud vás snad nějaká pěkná napadne, určitě se s tím svěřte. Každopádně by stálo za to trochu si shrnout ty dosavadní - a samozřejmě hlavně výsledky hlasování.
Editace textů
Zde se můžete dočíst pár rad k editaci textů, které se uplatní zejména pokud se rozhodnete doplnit něco do encyklopedie, ale stejně tak to můžete využít i při psaní příspěvků do diskusního fóra.