Novinky

zprávyobrázkyencyklopediečlánkydiskuse
vševše kromě diskuse

Zobrazit novinky mladší než:

  6. únor 2020
Skončila anketa ' Které místo v Rohanu byste nejraději navštívili?'
Výsledky vypadají takto: 'Helmův Žleb' - 31%; 'Železný pas' - 30%; 'Edoras' - 24%; 'nějaké jiné' - 8%; 'Serou brázdu' - 4%; 'Brody přes Želíz' - 3%;
 25. leden 2020
Arwagollon: "Re: Elfský překladač"
téma: Jazyky
překladač vět či spíše spolehlivý překladač kterému bych věřil neznám. Ale je tu perfektní pravidelně aktualizovaný online slovník všech Tolkienových jazyků. Je sice v angličtině ale zase ke každému výrazu máš přesný zdroj ze kterého pochází, v jakém období ho ... více»
 20. leden 2020
Michal: "Elfský překladač"
téma: Jazyky
Dobrý den, existuje nějaký překladač, který by zahrnoval i elfštinu? Zkoušel jsem google translator a tam nic takové není. Zkoušel jsem i překladače jako tento https://www.prekladaczdarma.cz/ kde se nachází také dost neobvyklých jazyků, ale elfština tam není. Rád bych se začal ... více»
 16. leden 2020
m.s.: "Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ!"
téma: Volná diskuse
Nepočujete? Burácajúci hlas posledného súdu už volá: DOSŤ! ... Osobný a posledný súd! Tieto dva pojmy súvisia s kresťansko katolíckou terminológiou a nie sú v zásade nesprávne. Budeme teda na nich budovať a podrobnejšie si objasníme dva najdôležitejšie a najzásadnejšie ... více»
  5. prosinec 2019
m.s.: " Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti! "
téma: Volná diskuse
Čipovanie! Cesta k totálnemu zotročeniu človeka v mene pohodlnosti! ... Najskôr letel do vesmíru pes a potom človek. A rovnako je to aj s čipmi, čiže podkožnými implantátmi. Najskôr bolo povinné čipovanie psov a zanedlho bude povinné čipovanie ľudí. Prajú si to mocní ... více»